tr en ar
Hakkımızda
Hakkımızda

2001 yılında başladığımız PVC kapı ve pencere imalat sektörüne her geçen gün firmamızı ve ürünlerimizi geliştirerek devam etmekteyiz. Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde toplamda 26.000m² alanda 180'den fazla çalışanımızla Türkiye ve dünyanın birçok yerine profil satışı yapmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli üretim, yenilikçi tasarımlar, profesyonellik ve kesintisiz müşteri memnuniyeti ile pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyon
Dürüstlük, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti, yenilikçilik gibi değerlerle, tecrübelerimizi doğru bir şekilde kullanıp ürünlerimizin kalitesini en üst düzeye çıkararak daima dinamik bir firma olmak. Yenilikçi ekibimizle ve sürekli kendimizi geliştirme stratejisi ile, müşteri portföyümüzü en üst seviyede tutmak, kalitemizi yılların verdiği tecrübe ile birleştirip hizmetinize sunmaktır.
Misyon
Ürünlerindeki kalite ile kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektöründe öncü, tanınmış ve güvenilir bir firma olmak. Ve işimizde en iyisini olmak ilkesi ile yola çıkarak, kalitemizi günden güne arttırarak iyi hizmet gerçekleştirip, müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmaktır.