tr en ar
معلومات عنا
معلومات عنا

نواصل تطوير شركتنا ومنتجاتنا في قطاع تصنيع الأبواب والنوافذ PVC ، والذي بدأناه في عام 2001. نبيع بروفيلي إلى أجزاء كثيرة من تركيا والعالم مع أكثر من 180 موظفًا لدينا في مساحة إجمالية قدرها 26.000 متر مربع في المنطقة الصناعية المنظمة في غازي عنتاب.

منذ يوم تأسيسها ، ونحن نقدم العديد من المنتجات والتطبيقات لعملائنا بجودة الإنتاج والتصميمات المبتكرة والاحترافية وإرضاء العملاء دون انقطاع.
 

Vizyon
Dürüstlük, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti, yenilikçilik gibi değerlerle, tecrübelerimizi doğru bir şekilde kullanıp ürünlerimizin kalitesini en üst düzeye çıkararak daima dinamik bir firma olmak. Yenilikçi ekibimizle ve sürekli kendimizi geliştirme stratejisi ile, müşteri portföyümüzü en üst seviyede tutmak, kalitemizi yılların verdiği tecrübe ile birleştirip hizmetinize sunmaktır.
Misyon
Ürünlerindeki kalite ile kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektöründe öncü, tanınmış ve güvenilir bir firma olmak. Ve işimizde en iyisini olmak ilkesi ile yola çıkarak, kalitemizi günden güne arttırarak iyi hizmet gerçekleştirip, müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmaktır.