tr en ar
Corporate
Corporate

We continue to improve our company and products in the PVC door and window manufacturing sector, which we started in 2001. We sell profiles to many parts of Turkey and the world with over 180 employees in a total area of 26.000m² in the Gaziantep Organized Industrial Zone.  

Since the establishment of our company, we have been offering many products and applications to our customers with high-quality production and innovative designs, professionalism and uninterrupted customer satisfaction. 

Vizyon
Dürüstlük, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti, yenilikçilik gibi değerlerle, tecrübelerimizi doğru bir şekilde kullanıp ürünlerimizin kalitesini en üst düzeye çıkararak daima dinamik bir firma olmak. Yenilikçi ekibimizle ve sürekli kendimizi geliştirme stratejisi ile, müşteri portföyümüzü en üst seviyede tutmak, kalitemizi yılların verdiği tecrübe ile birleştirip hizmetinize sunmaktır.
Misyon
Ürünlerindeki kalite ile kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektöründe öncü, tanınmış ve güvenilir bir firma olmak. Ve işimizde en iyisini olmak ilkesi ile yola çıkarak, kalitemizi günden güne arttırarak iyi hizmet gerçekleştirip, müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmaktır.